קצת עלינו

הבידול שלנו הוא לצאת מהקופסה, בעולם שבו בכל פינה אנו מוקפים בפרסומות יש צורך בשיווק מתקדם בשביל להביא תוצאות. אנו בטוחים בעבודה שלנו ובהצלחה המשותפת ולכן לא מפחדים לעבוד ללא תקופת התחייבות מצד הלקוחות שלנו. כל לקוח שיוצא איתנו לדרך עובר שאלון מקיף בו אנו לומדים את בית העסק שלו ובייחוד את הבידול העסקי שלו לאחר מכן אנו מוציאים את הבידול החוצה באמצעות הפלטפורמות הדיגיטליות המתאימות עבורו התוצאה היא, פרסום שונה/אחר שמוביל לתוצאות וללקוחות חדשים לבית העסק.
פרסום חכם מאפשר לנו להגיע לקהל היעד שלנו באופן מדויק ולא להמר על האנשים שיחשפו למודעות שלנו כמו ברוב ערוצי הפרסום האחרים. כיוון שערוצי הפרסום באינטרנט רבים, חשוב להבין איזה פרסום יהיה האפקטיבי ביותר עבורך בכל יום יש מיליארדי חיפושים בגוגל, חלק מהחיפושים האלה הם גולשים שמחפשים שירותים/מוצרים כאלה ואחרים וחלק קטן מהם יכולים להתאים לעסק שלכם. כיום כל בעל עסק מבין שהלקוחות שלו נמצאים בגוגל והוא חייב להופיע בתוצאות החיפוש. לכן חשוב לנסח מודעה קריאייטיבית שתגרום לגולש להקליק דווקא על המודעה שלכם.
רימרקטינג הוא פרסום חוזר לגולש אשר ביקר באתר שלכם.. כאשר גולש הגיע לאתר, אנו יכולים "לצבוע" (לסמן) אותו ולרדוף אחריו באמצעות באנרים מודעות תמונה ברחבי הרשת. פרסום רימרקטינג הוא כלי מעולה כיוון שאנו פונים באופן ממוקד רק לגולשים שכבר ביקרו באתר שלנו והעלות עבור כל קליק נמוכה בהרבה מעלות קליק על מודעת חיפוש. לאור האמור, במקרים רבים אנו ממליצים להשקיע אחוז גבוה מתקציב הפרסום בגוגל

מה החבילות שלנו כוללות?

כמה יתרונות ודברים מיוחדים שכלולים בחבילות

Social Media
כל מה שנקרא היום רשתות חברתיות, פייסבוק, אינסטגרם, לינקדין פינטרסט ועוד. אשמח לראות, לייעץ ולבנות יחד אסטרטגיה שתוכלו ליישם לבד או עם הצוות שלכם.
SEO

הסבר מקיף על הנושא של הקידום האורגני בגוגל, איך ליישם באתר שלכם ואיך לעקוב נכון אחרי מי שעושה את העבודה. תוצאות שיקחו את העסק שלכם למקומות ריאליים בגוגל כדי לייצר מכירות.

Ppc
קמפיינים ממומנים בגוגל או פייסבוק, אינסטגרם או מערכות כמו אאוטבריין וטאבולה. מה רלוונטי לכם, איך בוחנים תקציב ואיך בונים יעדים נכונים.
Strategy
איך בונים אסטרטגיה לדיגיטל? יש לכם רעיון מצויין, האם אתם יודעים איך ליישם אותו? מהן הסכנות ומהן ההזדמנויות והאם אתם עובדים בגישה נכונה שממקסמת את התקציב שלכם.
Web Design
איך אמורה להראות מודעה לרשת? לכל פלטפורמה שפה משלה! האם אתם מדברים נכון לקהל שלכם באותה הפלטפורמה?
Content Marketing
כל עסק היום הוא ספק של תוכן כלשהוא, האם אסטרטגית התוכן שלכם מותאמת לקהל ולרשת? האם אתם מרוויחים באמת מכל ההוצאה הזו על תוכן?